Hakkımızda

Altunok Makina olarak tarım aletleri bakım onarımı, biçerdöver tamiri ve kiralama hizmetleri kapsımında 2007 yılında faaliyete başladık. Bu alanda kazanılan tecrübeler ve yapılan yeni yatırımlar ile 2015 yılından itibaren "Talaşlı İmalat" sektörüne geçiş yaptık.

Biri sekiz eksen olmak üzere üç adet CNC işleme merkezi, hassas ölçüm cihazları ve destekleyici makinalarımız ile Çorum Sanayi sitesinde toplam 600 m2 kapalı alanda faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Talaşlı İmalat kapsamında; savunma sanayiine, otomotiv, enerji, medikal, beyaz eşya ve tarım sektörlerine yönelik hizmet vermekteyiz. Ülkemizin önceliği olan yerlileştirme faaliyetleri kapsamında silah ve havacılık sanayii alanında başlatılan faaliyeterimiz devam etmektedir.

Konusunda uzman personelimiz ile, metal veya metal olmayan aksam ve yedek parçaları istenilen standartlara uygun, zamanında ve yüksek hassasiyetle üretmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz sektörlerin önemi ve hassasiyetlerinin bilincinde olarak, siparişten teslimata, hammaddeden nihai ürüne tüm süreçlerde en üst seviyede planlama, üretim ve kalite kontrole önem vermekteyiz.

Yaptığımız işin bilincinde olarak;

  • Teknoloji odaklı yarıtımlarımız
  • Takım ruhu ile çalışan yetkin ekibimiz
  • Tecrübe birikimimiz
  • Müşteri duyarlılığımız ve
  • Üstün kaliteli üretimimizle tedarikçiniz/stratejik iş ortağınız olma yolunda işbirliklerine hazırız.