Hakkımızda

İşletmemiz 2007 yılında tarım aletleri bakım onarımı, biçerdöver tamiri ve kiralama hizmetleri kapsamında kurulmuştur. 2007-2015 yılları arasında bu kapsamda çalışırken 2015 yılında Spinner TC52 tipi iki eksen cnc torna tezgahı alınarak talaşlı imalat sektörüne geçiş yapılmıştır.

2016 yılında daha hassas parçalar işlemek ve firmanın geleceği için Nakamura-Tome WT150 tipi sekiz eksen cnc torna tezgahı alınmıştır. Tüm tezgahlarımızda CAD/CAM uygulamaları ile programlar hazırlanıp imalatlar yapılmaktadır.

İşletmemiz 2016-2017 yılları arasında Çorum’da faaliyet gösteren Yağmaksan firmasına, ağırlıklı olarak trafo imalatında kullanılan parçalar olmak üzere, çeşitli hassas parça imalatları yapmış olup bu süreçte cnc tezgahların tanınması, talaşlı imalat süreçleri konusunda tecrübe kazanılması sağlanmıştır. Uzman personel kadrosu ile metal veya metal olmayan, plastik, pirinç, alüminyum vb. özel malzemelerden oluşan makine-teçhizat,  aksam ve yedek parçaları istenilen standartlara uygun yüksek hassasiyette üretilmektedir.

Mevcut sanayi tecrübesi ve elde edilen talaşlı imalat tecrübeleriyle 2017 yılından bu yana hizmetine; MKE Silah Fabrikası’na MPT-55, MPT-76 ve Bora12 keskin nişancı silahlarının muhtelif parçalarının üretimi ile devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörde takdir edilen kurum olabilmektir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, hizmet vererek kaliteli ürünler üreten, teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olan, ekonomik çözümler sunan, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız;

  • -Müşterilerimizin istek ve beklentilerini ‘ilk seferde doğruyu’ yaparak karşılamak.
  • -Personelimizin sürekli eğitimini ve gelişimini sağlayarak performansımızı yükseltmek.
  • -İş süreçlerimizi; sürekli değerlendirip, denetleyerek hatasız üretimi gerçekleştirmek.
  • -Değişen dünya teknolojilerini takip ederek, üretim teknolojilerini kuruluşumuzda gerçekleştirmek için yatırımları sağlayarak sürekli gelişmek.